Phil Heath, Jay Cutler a Dexter Jackson - poslední chvíle před vystoupením na Mr. Olympia

Phil Heath, Jay Cutler a Dexter Jackson - poslední chvíle před vystoupením na Mr. Olympia

Pokud také patříte k těm, kteří si občas povzdechnou nad tím, jak ten čas letí, pak vězte, že v tom rozhodně nejste sami.

Zajímavosti | 16.12.2009 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: flexonline.com
Připravil: Karel Šedivý


Vždyť neuplynuly ani celé tři měsíce od konání nejsledovanější kulturistické události, jakou je Mr. Olympia, a již tu máme poslední dny roku 2009.

Nejen díky reportážím, ale zejména on-line přenosům tak mohl tehdy každý z nás být přímo v centru dění a v brzkých ranních hodinách sledovat finálové souboje. Vzpomínky na tuto velkolepou show se sice již začínají vytrácet, když se však prostřednictvím videozáznamu přeneseme nazpátek, napětí a atmosféra, i když zprostředkovaná, se rychle vrací zpět.

Pojďme si ji tedy znovu připomenout, tentokrát prostřednictvím videa, na kterém jsou zachyceni Phil Heath, Jay Cutler a Dexter Jackson 27. září během posledních okamžiků před vystoupením na pódiu. Zároveň vám přinášíme přepis toho, co říká Jay Cutler v několika sekvencích během jízdy autem na místo konání soutěže.

Jak se cítíš?
„Cítím se v pohodě, cítím se připravený. Loni cestou sem to bylo martýrium, protože jsem byl hodně dehydrovaný. Musel jsem zastavit, protože se mi chtělo zvracet. Mám dojem, že to bylo někde támhle, jak je ta silnice, asi tak půl míle odsud. Jestli se mi podaří to letos zvládnout, tak to bude velký, hodně velký vítězství pro celý můj tým. Ještě jsem nevyčerpal svůj potenciál a to je to nejpodstatnější. Trénoval jsem s opravdovým nasazením. Jsem zpátky a to jak mentálně, tak i fyzicky.“

Video najdete zde.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk