NS Prague Fitness EXPO 2018

NS Prague Fitness EXPO 2018

Letošní Expo slibuje nezapomenutelnou show!!!

Zajímavosti | 23.05.2018 | Michal Rudzinskyj

LETOŠNÍ ROČNÍK NS PRAGUE FITNESS EXPA ZAČÍNÁ ZA PÁR DNÍ!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
TRAILER - NS Prague Fitness EXPO 2018


Zdá se to jako nedávno, co jsme vás poprvé informovali o letošním ročníku NS Prague Fitness EXPA. ČAS BĚŽÍ a nejočekávanější tuzemská akce letošního roku je za dveřmi. Půl roku? Tři měsíce? Měsíc? NE! Už jen pár posledních dní a 2-3. června to v prostorech pražského PVA EXPO Letňany vše vypukne! Dnes už opravdu není na co čekat. Nemáte vstupenky? Domluvte se s kamarády a doražte. O téhle akci se bude mluvit ještě hodně dlouho!LETOŠNÍ EXPO SLIBUJE NEZAPOMENUTELNOU SHOW!

V tuhle chvíli už opravdu není důvod čekat! Byli jste loni a nevíte jestli dorazit i letos? My vám slibujeme, že jestli se vám loňský ročník líbil, tak z toho letošního budete naprosto unešeni! Čeká na vás spousta novinek, soutěží, překvapení a bohatý doprovodný program.Kde naleznete vstupenky?
http://www.nsfitnessexpo.com/objednavka/1

Pořád ještě váháte, jestli koupit vstupenky? Pojďte se dozvědět, proč na akci nesmíte chybět!

Šádek, Bursa, Beran a celá česká špička nebudou chybět!

Fandíte českým kulturistickým želízkům v ohni? Patříte mezi příznivce úspěšných českých závodníků? Sledujete vaše idoly pravidelně na sociálních sítích a youtube kanálech? Na letošní NS Prague Fitness EXPO nebude chybět vůbec nikdo! A na koho se můžete těšit? Milan Šádek, Olivia Pohanková, Aleš Bursa, Pavel Beran, Filip Grznár, Jirka Tkadlčík, Jonáš Petřík, Kiro Markopulos, Antonín Hodan, Filip Steflovič, Aleš Lamka a spousta dalších. Zaručujeme vám, že vaši oblíbenci na akci chybět nebudou!


Fantastické semináře
Chcete se dozvědět spoustu zajímavých informací ze zákulisí? Poslechnout si některého z vašich oblíbenců? Zeptat se ho cokoliv? Na našich seminářích nesmíte chybět. Budou nabité informacemi, zajímavými hosty a tématy.

Přehled seminářů
1. Kiro Markopulos + Antonín Hodan - Pravá tvář fitness
2. Výživa a trénink pro maximální sílu s Jiřím Havrdou a Danielem Dvořákem
3. Pavel Beran + Aleš Bursa - Život kulturisty a mentální nastavení
4. Jonáš Petřík - Problematika základních cviků - BENCH PRESS MRTVÝ TAH
5. Seminář moderní výživy ve fitness a silových sportech
6. Filip Steflovič - Jak být úspěšným physiquem
7. Jonáš Petřík - Problematika základních cviků - DŘEP
8. Jan Caha - Efektivní hypertrofie a snižování množství tuku

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM, SOUTĚŽE, AKCE, OCHUTNÁVKY
Čeká na vás opravdu velmi bohatý doprovodný program zahrnující holení zdarma od profesionálních barberů z Gentleman Brothers, špičkové nablýskané káry z Advantage Cars, účast úžasných donutů z Donut Pointu, live show od Amixu, celovíkendovou soutěž v benchpressu, tlačení sání a mnoho dalšího. Samozřejmostí bude spousta výhodných balíčků, ochutnávek a akcí pro naše návštěvníky.

ÚČAST PŘEDNÍCH ČESKÝCH VYSTAVOVATELŮ
Milujete proteiny? Nedáte dopustit na skvělá arašídová másla? Rádi zkoušíte veškeré předtréninkové novinky? Patříte k těm, co chtějí u cvičení i dobře vypadat? Nic vám nebude chybět! Špičkové firmy zabývající se doplňky výživy, fitness oblečením, fitness vybavením a vším na co si vzpomenete budou na akci přítomny v hojném počtu. Doražte podpořit svojí oblíbenou značku!


AMATEUR AND PROFESSIONAL STRONGMAN CHALLENGE
Velkou ozdobou celého letošního ročníku budou dvě obrovské soutěže. AMATEUR STRONGMAN CHALLENGE bude zahrnovat boj vás amatérských závodníků o PRIZE MONEY v celkové výši až 80 000,-- Kč.
PROFESSIONAL STRONGMAN CHALLENGE bude soutěž profíků, v rámci které se utká 10 nejsilnějších mužů Evropy v nelítostném souboji na krev! Máte se na co těšit!

GENERÁLNÍM PARTNEREM CELÉ AKCE JE SPOLEČNOST AMIX NUTRITION

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk