NS Prague Fitness EXPO 2018

NS Prague Fitness EXPO 2018

Poslední den do zdražení vstupenek!
4.4. zvyšujeme ceny!

Zajímavosti | 03.04.2018 | Michal Rudzinskyj

Už zbývá poslední den do zdražení vstupenek! 4.4 zvyšujeme ceny!

Je to tady! Očekávaná akce NS Prague Fitness EXPO 2018 je blíž a blíž a TY máš už jen pár posledních dní na nákup vstupenek za výhodnější cenu! Den za dnem oznamujeme nové semináře, hosty, vystavovatele, doprovodný program a celkovou bohatou náplň letošního EXPA. Tak nepropásni poslední možnost ušetřit a ujistit se, že TY na akci rozhodně chybět nebudeš!

Letošní ročník NS Prague Fitness EXPO 2018 se bude odehrávat na horké pražské půdě PVA EXPA Letňany ve dnech 2-3. června. Strávíš první červnový víkend s námi?

                                                

VSTUPENKY: http://www.nsfitnessexpo.com/vstupenky
POZVI KAMARÁDY NA UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/312965712521720/

Co všechno jsme si pro TEBE připravili?

TO NEJLEPŠÍ Z ČESKÉ A SLOVENSKÉ FITNESS SCÉNY

Co by to bylo za událost, kdyby na ní měli chybět ti nejlepší z nejlepších? U nás chybět rozhodně nebudou. Stále se rozrůstající seznam hostů obsahuje špičkové kulturisty, nadějné závodníky, strongmany a liftery, výrazné osobnosti z fitness světa na sociálních sítích, renomované odborníky a další! Mezi potvrzené hosty patří takové osobnosti jako jsou Milan Šádek, Jonáš Petřík, Kiro Markopulos, Aleš Bursa, Filip Grznár, Pavel Beran, Filip Steflovič, Olivia Pohanková a spoustu dalších. Chceš vědět na koho dalšího se můžeš těšit?

PODÍVEJ SE NA SEZNAM HOSTŮ NA NAŠEM WEBU ->
http://www.nsfitnessexpo.com/expo/potvrzeni-hoste

 

 

TI NEJLEPŠÍ VYSTAVOVATELÉ

Patříš k těm, kteří si svojí denní rutinu nedokážou představit bez proteinu, nakopávače a BCAAček? Tak to pro tebe máme fantastickou zprávu. Na letošním ročníku NS Prague Fitness EXPO to bude vystavovateli překypovat. Ať už půjde o firmy specializující se na doplňky stravy, fitness vybavení, oblečení, nebo nejrůznější pochoutky, máte se na co těšit. Na místě pro vás bude spousta ochutnávek, výživové poradenství, akční balíčky a spoustu dalšího. Těší se na tebe generální partner - společnost AMIX nutrition a mnoho dalších špičkových společností, kterése postarají o to, aby ses cítil jako v ráji.

Mimochodem, pokud jsi majitel, či majitelka firmy, kterou bys chtěl/a ukázat na NaberSvaly Prague Fitness EXPO, ještě je pár posledních volných míst pro vystavovatele! Ozvi se na mail: info@nabersvaly.czAMATEUR STRONGMAN CHALLENGE

Třetí ročník NS Amateur Strongman Challenge bude letos opravdu pecka! Na obrovské ploše pod dohledem školeného týmu profesionálních organizátorů se za dechberoucí atmosféry bude odehrávat klání mezi vámi. PRIZE MONEY pro vítěze kategorií je v celkové výši až 80 000,- Kč, což slibuje nelítostný boj o každou příčku. Je to pro tebe dostatečná motivace? Pokud se předvedeš, může si tě někdo z našich partnerů všimnout a TY si tak zařídíš pěknou budoucnost. Samozřejmostí bude obrovská podpora fanoušků a TY si vyzkoušíš, jaké je to být ve středu pozornosti.

Mrkni na pozvánku od tvůrců NS Amateur Strongman Challenge - od Jonáše Petříka a Puni Mana -> https://www.youtube.com/watch?v=-_WQB-gYymM

Registrace na AMATEUR STRONGMAN CHALLENGE ZDE -> http://www.nsfitnessexpo.com/soutez/amateur-strongman-challenge


PROFESSIONAL STRONGMAN CHALLENGE

Velkým tahákem letošního ročníku bude bezpochyby osobnostmi nabitá PROFESSIONAL STRONGMAN CHALLENGE. V extrémně těžkých disciplínách se proti sobě postaví 10 nejsilnějších mužů v Evropě! Tohle bude opravdu peklo! Borci si nic nedarují a z jejich předzávodních vyjádření jde znát, že si všichni jedou pro výhru.

Jména dosud oznámených účastníků najdeš zde -> http://www.nsfitnessexpo.com/soutez/professional-strongman-competition

DOPROVODNÝ PROGRAM, SOUTĚŽE, MEET AND GREAT, EXIBICE, SEMINÁŘE

Aby toho nebylo málo, máme pro vás několik dalších překvapení. Můžete se těšit na neuvěřitelně bohatý doprovodný program. Na NS Prague Fitness EXPO na TEBE čeká celá řada soutěžío hodnotné ceny, exibice závodníků a hostů, skvělé semináře na spoustu zajímavých témat, fotografování a meet and greet se všemi osobnostmi a mnoho dalšího.

Tak už je TI konečně jasný, že tady prostě nemůžeš chybět? Neváhej a kup si SVOU vstupenku ještě DNES. Termín zdražení stanovený na 4.4 se blíží a čas se neúprosně krátí!

VSTUPENKY: http://www.nsfitnessexpo.com/vstupenky

POZVI KAMARÁDY NA UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/312965712521720/

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk