Sportovní výstava Mozolani EXPO 2016

Sportovní výstava Mozolani EXPO 2016

Nedílnou součástí Mozolani Pro Classic víkendu bude sportovní výstava Mozoláni EXPO 2016, která se uskuteční 21. a 22.5. v DOXXbet aréně v Žilině.

Zajímavosti | 14.03.2016 | Michal Rudzinskyj

Využijte jedinečnou šanci představit na této výstavě svou firmu, značku, doplňky výživy a další produkty, které jsou spojeny s kulturistikou a fitness.

Expo zóna bude realizována tak, aby každý návštěvník vstupující do DOXXbet arény prošel touto výstavou. Vzhledem k velkému zájmu diváků o soutěž amatérů i profesionálů očekáváme velké množství návštěvníků Expa, což vytvoří velmi dobrý předpoklad k oslovení konkrétní cílové skupiny vašimi sportovními produkty.

Pro širokou veřejnost, tedy i pro ty, kteří nebudou mít zakoupenou vstupenku na soutěž, bude Expo zóna zpřístupněna v obou soutěžních dnech - v sobotu 21. 5. a neděli 22. 5. od 10.00 do 20.00 h.

Návštěvníci si budou moci zakoupit prezentovány produkty za zvýhodněné ceny a velkoodběratelé si mohou s vystavovateli dohodnout zajímavé podmínky nákupu. Několik závodníků již přislíbilo účast na prezentačních stáncích vystavovatelů, kde budou rozdávat autogramy a budou se fotit s návštěvníky.

Novinkou na sportovní výstavě Mozolani Expo bude soutěž pro amatérské závodníky nad 18 let v kategoriích men 's physique open (21. 5., start ve 14.00 h) a bikiny fitness open (22. 5., start o 14.00 h), kteří nejsou registrováni ve sportovních svazech.

Touto cestou se obracíme právě na vás! Nabízíme vám prostor představit svou značku či produkt.

Pokud máte zájem se stát vystavovatelům na Mozolani Expo 2016, kontaktujte nás. Také nás kontaktujte, pokud chcete být partnerem v celém projektu IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016!
 
Kontakt:

Ing. Lenka Barajová, obchodní ředitelka
+421 910 910 015, info@mozolani.com

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk