Jan Kubík bude startovat na EVLS Prague Pro 2015

Jan Kubík bude startovat na EVLS Prague Pro 2015

Jan Kubík si po dvou letech zopakuje start v kategorii do 212 liber na EVLS Prague Pro.

Zajímavosti | 16.09.2015 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: evlspraguepro.com


Jan Kubík se dostal ke kulturistice 28. srpna 1991, kdy poprvé vstoupil do posilovny. Datum si pamatuje naprosto přesně, protože od toho dne si začal vést tréninkový deník. Od první chvíle bylo jeho záměrem dostat se na závody. Těch se poprvé zúčastnil 20. března 1993 a jednalo se o Mistrovství severní Moravy mužů v Orlové, kde se umístil na třetím místě. V té době ostravskému kulturistovi nebylo ani 20 let. Za své největší úspěchy Kubík považuje vítězství na Mistrovství Evropy, třetí místo na světových hrách, kterých se zúčastnil jako jediný český účastník a především to, že se stal profesionálem.

„Postup mezi profesionály je pro mě čest a vrchol dvacetileté kariéry. Podle toho k tomu hodlám přistupovat," pravil Jan Kubík dva roky před svou první účastí na EVLS Prague Pro 2013. Letos si ostravský rodák svou účast na EVLS Prague Pro v kategorii do 212 liber zopakuje a určitě bude chtít navázat na 8. místo z roku 2013.

Jana Kubíka budete moci potkat také na Fitness EXPU NEJVĚTŠÍHO EVROPSKÉHO FESTIVALU KULTURISTIKY A FITNESS, kde bude prezentovat novou značku doplňků výživy Jan Kubík Nutrition.

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk