Milan Šádek bude startovat na EVLS Prague Pro 2015

Milan Šádek bude startovat na EVLS Prague Pro 2015

Svou profesionální kariéru Milan odstartuje na EVLS Prague Pro 2015, kde se představí v kategorii do 212 liber.

Zajímavosti | 08.09.2015 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: evlspraguepro.com


Milan Šádek začal s kulturistikou ve 13 letech, kdy na své první soutěži skončil na druhém místě. Po dvou druhých místech z juniorského mistrovství světa zkusil ještě v juniorském věku poměřit své síly na Mistrovství Evropy mužů v kategorii do 100kg, kde skončil na pátém místě. S formou jakou předvedl, začal být považován za novou českou naději.

V roce 2013 startoval v americkém Columbusu na Arnold Classic Amateur, kde však skončil na sedmém místě. Pod vedením trenérské dvoji Čambal / Kopček, se připravil na soutěž Olympia Amateur Europe 2014, kde ve své kategorii do 100 kg zvítězil. V Superfinále pak svedl vyrovnaný boj s Romanem Fritzem, který ale vyhrál Fritz. Díky umíštění mu však byla udělena Profi karta dodatečně. Tím se Milan Šádek stal nejmladším profesionálním kulturistou v Česko-Slovenské historii.

Nyní ho čeká nová etapa závodění. Svou PRO kariéru Milan odstartuje na EVLS Prague Pro 2015, kde se představí v kategorii do 212 liber. Tam se Šádek potká se svým rivalem Stevem Benthinem. Jejich hecování a soupeření můžete sledovat na facebooku s pomocí hashtagu #sadekVSbenthin.

 

 
 
 

Související články

Roelly Winklaar na EVLS Prague Pro 2015
Tomáš Kašpar bude startovat na EVLS Prague Pro 2015
Phil Heath se vrací do Prahy na EVLS Prague Pro jako ambasador
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk