Svěřenkyně Marie Mikšové Alena a Kristýna v přípravě na 1. závody

Svěřenkyně Marie Mikšové Alena a Kristýna v přípravě na 1. závody

Zajímavosti | 05.11.2014 | Michal Rudzinskyj

Série podzimních soutěží kondičkářů je již za dveřmi. Je to příležitost pro lidi, kteří například ještě nikdy nesoutěžili a chtěli by si to zkusit. Tuto příležitost využijí také 2 závodnice v bikiny fitness, které budou startovat pod vedením zkušené trenérky a majitelky Extreme Fitness z Kroměříže Marie Mikšové. Pojďme si společně představit dvě krásné budoucí závodnice, které již v příštím týdnu uvidíme na GP Ostrava.

Alena Svobodová

Přípravu s Maruškou zahájila v květnu 2014. Aktivně cvičí několik let a nyní se rozhodla vyzkoušet závodní prkna.  A protože je již maminkou, skloubit starost o rodinu a přípravu není jednoduché, ale pravidelně za trenérkou dojíždí 2x - 3x do týdne.  "Je to dříč, tréninky v poslední době byly velmi náročné a to ani nemluvím o dietě. Myslím, že se nám povedlo udělat opravdu výbornou formu. Výhoda byla, že už byl svalový základ, nyní jsme tvarovaly, formovaly a tesaly. Bude skvěle připravená, lépe už to nešlo a já mám obrovskou radost,“ pokračuje Marie Mikšová.

Kristýna Schön

Druhá slečna, která připravujieje Kristýna Schonn ze Zlína. S Marií začala spolupracovat v březnu 2014. Do posilovny do té doby pravidelně nechodila, musely vybudovat trochu základní svalové hmoty a postavu zformovat. „Má výborné předpoklady do budoucna - široká ramena, úzký pas a pěkný gluteus. V této fázi už samozřejmě příprava finišuje, holky jsou unavené, vyčerpané - ale to k tomu všemu patří. Obě odvedly obrovský kus práce, nejsou to žádné nafintěné slečinky, ale holky, které  umí pořádně máknout a nebojí se výzvy. Ještě nás čeká pár tréninků, ale více se věnujeme nácviku pózingu a prezentaci na pódiu. Uvidíme kolik závodů zvládneme, možná všechny… vše je otevřené.“

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk