Flex Lewis tváří kampaně proti rakovině prsu

Flex Lewis tváří kampaně proti rakovině prsu

Máte svoje plány a sny, jenže život se s vámi nemazlí a rozhodne za vás, že všechno bude trochu jinak.

Zajímavosti | 30.10.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexlewis.net


Vezměme si třeba rakovinu, která je jen jedním z řady závažných onemocnění, jimiž tělo v podobě fyzických symptomů oznamuje minimálně dočasnou přestávku doposud kontinuálního snu o trvalém a nedotknutelném zdraví.

Téma nádorového onemocnění je osobně velmi blízké i Flexu Lewisovi. „Pokud to nevíte, bojovala moje máma s rakovinou prsu už dvakrát a pokaždé dokázala zvítězit,“ říká trojnásobný vítěz Olympie Showdown. „Šrámy na duši i na těle jako pozůstatek léčby jsou však někdy horší než samotný boj.“

I proto se rozhodl stát se tváří kampaně proti rakovině prsu nadace „Men Against Breast Cancer“. Cílem organizace je především osvěta a vzdělávání mužů prostřednictvím seminářů, díky nimž budou schopni v případě tohoto onemocnění poskytnout potřebnou míru porozumění a pomoci svým manželkám, partnerkám, sestrám či matkám.

Kromě zmíněného projektu „Men Against Breast Cancer“ oceňuje Flex Lewis zpětně i nadaci „Macmillan Foundation“. Právě ona kdysi stála za osobní pomocí jeho matce na cestě k překonání všech pochybností a udržení si pozitivního přístupu. „Ačkoliv mohu říct, že pro naši rodinu je boj s nemocí už skončený, potřeba dávat zpátky a propagovat tyto osvětové aktivity nadále přetrvává,“ shrnuje hlavní pohnutku své angažovanosti Flex Lewis.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk