Reebok WELLNESS MARATHON 2014 - pozvánka

Reebok WELLNESS MARATHON 2014 - pozvánka

V sobotu 24.5. 2014 vypukne v O2 areně v Praze již 13. ročník největší aerobic-fitness-dance party ve střední Evropě  - Reebok WELLNESS MARATHON!

Zajímavosti | 13.05.2014 | Michal Rudzinskyj

Tento rok se na stage O2 areny vrací BETO PEREZ, zakladatel světového fenoménu ZUMBA a fitness celebrita. Beta uvede skupina “předskokanů” EUROPEAN BETO TEAM složená z 30 nejlepších evropských lektorů Zumby. Své evropské fanoušky potěší zakladatelka PILOXING a trenérka hollywoodských hvězd VIVECA JENSEN a také miláček publika ALEJANDRO ANGULO přinášející SALSATION, oblíbený styl posledních ročníků akce. Absolutní novinkou Reebok WELLNESS MARATHON 2014 je aktuální hit MASALA BHANGRA, prezentovaný TINA & DENNIS THOMSEN v rámci celosvětového turné. Aerobic zastoupí populární dvojice ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ.

Nedílnou součástí Reebok WELLNESS MARATHON jsou edukační workshopy představující současné novinky a trendy (Insanity, Cross-Fit, Jumping, Fit & Funky, Rubber Fitness, Refit Revolution, Reebok Jóga, Aerobic Dynamic Kickbox, Afro Fitness, Port de Bras, …) a prodejní wellness výstava výrobků a služeb. Účastníci akce se mohou mimo jiné těšit na módní show Reebok a tombolu, ve které se mezi dalšími hodnotnými cenami objeví dárky z nové sportovní kolekce této značky, která se stala generálním sponzorem akce.

O skvělou atmosféru O2 areny a pohodovou náladu všech 3 000 účasníků akce se postará kubánský DJ ELIER a také zpěvák BEN CRISTOVAO. Po skončení programu v O2 areně následuje After Party v OC Harfa s autogramiádou účinkujících hvězd akce.

Inspirující video z loňského ročníku

Exkluzivní prodej vstupenek na Reebok WELLNESS MARATHON 2014 začíná 1.3. 2014 na všech terminálech Sazka Ticket nebo na www.sazkaticket.cz. Pro maximální komfort a spokojenost účastníků je v prodeji pouze 3 000 vstupenek.

Cena vstupenek:

  • Základní vstupenka:  999 Kč
  • Věrnostní vstupenka: 750 Kč – více informací na www.wellnessmarathon.cz

HLAVNÍ STAGE - O2 areny

11:00 - European BETO TEAM & DJ ELIER
11:30 - BETO PEREZ - ZUMBA MASTERCLASS
13:00 - VIVECA JENSEN – PILOXING SHOW TEAM
14:00 - TINA & DENNIS THOMSEN – MASALA BHANGRA
15:00 - ALEJANDRO ANGULO – SALSATION DANCE
16:00 - ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ - AEROBIC
17:30 - AFTERPARTY - OC HARFA – AUTOGRAMIÁDA HVĚZD

Bližší informace o akci včetně registrace věrnostních slev: www.wellnessmarathon.cz

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk