Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem

Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem

Zúčastněte se semináře s Kai Greenem, který proběhne v Praze na Olympia Amateur Europe!

Zajímavosti | 17.04.2014 | Michal Rudzinskyj

Praha, Česká republika, 17. dubna 2014 - Návštěvníci Olympie Amateur Europe se mohou těšit na exkluzivní seminář s hvězdou profesionální kulturistiky Kaiem Greenem! Na něm se s nimi ambassador Olympie Amateur Europe podělí o svá tajemství a zážitky z největších soutěží, poté je pro jeho fanoušky připraveno také pohoštění, kterého se zúčastní i sám slavný kulturista.

Minulý týden jsme vám Kaie Greena představili jako oficiálního ambassadora Olympie Amateur Europe, který se v Praze v průběhu prvního červnového víkendu setká s fanoušky. Pro ty bude připravena autogramiáda i speciální exhibiční vystoupení tohoto světoznámého Američana. To ale není vše, na co se můžete těšit! V sobotu 7. června od 9:30 hodin totiž proběhne ve VIP prostoru Tipsport areny také jeho exkluzivní seminář.

Ten vám nabídne naprosto unikátní možnost promluvit si s jednou z největších kulturistických superstar. Greene účastníkům poodhalí své soukromí i tajemství, která stojí za jeho úspěchy. Po semináři bude navíc pro všechny připraveno také pohoštění, který si se svými fanoušky užije i sám kulturista, který je jednou z hvězd dokumentárního snímku Generation Iron.

„Bude to opravdu ojedinělá šance, jak se mohou fanoušci kulturistického sportu i samotného Kaie Greena dozvědět věci z jeho soukromí. Chceme fanouškům i závodníkům umožnit, aby v Praze zažili skutečné nezapomenutelné chvíle,“ říká Robert Speychal, výkonný ředitel pořadatele soutěže, Sportovního holdingu Praha.

„I když byla moje účast v roli ambasadora Olympie Amateur Europe teprve nedávno oznámena, už se svého návratu do Prahy nemůžu dočkat, vždyť naposledy jsem tu zvítězil na loňském EVLS Prague Pro! Na spolupráci se Sportovním holdingem Praha se těším, je to skvělá příležitost k tomu, abych pomohl ještě více zviditelnit kulturistický sport a fitness na starém kontinentu. Určitě si užijeme skvělou atmosféru, vždyť jde o Olympii,“ doplňuje sám Greene.

Oficiální web Olympie Amateur Europe: www.olympiaamateur.com
Oficiální Facebook stránka: www.facebook.com/olympiaamateur
Prodej vstupenek na www.ticketportal.cz/event.aspx?id=183164

Pro více informací kontaktujte: Richard Adamec
radamec@shp.cz

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk