Onefit.cz - nový internetový obchod v provozu!

Onefit.cz - nový internetový obchod v provozu!

Ve čtvrtek 03.04.2014 byl zahájen provoz nového internetového obchodu www.onefit.cz.

Zajímavosti | 04.04.2014 | Michal Rudzinskyj

Kvalifikovaný tým lidí z různých sportovních odvětví, včetně kulturistiky a fitness pro vás otevřel nový internetový obchod Onefit.cz. A protože dnešní trh se sportovní výživou je přesycený, setkáváme se s lidmi, kteří ztrácí orientaci. Neví, jaký produkt mají zvolit do diety, pro nabíraní svalů, pro zlepšení fyzické kondice v různých sportovních odvětví apod. Na základě vašich i našich zkušeností byl vytvořen tento obchod, který se nesnaží mít za každou cenu všechny značky. A právě naše i vaše zkušenosti a zpětná vazba nám pomohla v pečlivém výběru takových značek a sportovní výživy, o kterých víme, že fungují a pomohou vám k dosažení vašich cílů.


Ke každé objednávce 2 vzorky Amino 1 ZDARMA!

Téměř vše, co vidíte v naší nabídce, máme skladem a jsme připravení okamžitě po objednání zboží vyexpedovat. Nesmí tu chybět doplňky stravy, dámské, pánské oblečení, sportovní doplňky (opasky, rukavice, šejkry atd.), nejrůznější odborné publikace z oblasti výživy, tréninku, kulturistiky a fitness, časopis Svět kulturistiky a časopis FITNESS. Určitě se můžete těšit na různé akce a slevy.

Internetový obchod www.onefit.cz se snaží být uživatelsky co nejpohodlnější, aby se zde zákazník dobře orientoval a také dobře cítil.

Součástí obchodu je také pravidelně aktualizovaný tzv. Magazín, ve kterém najdete různé tréninkové tipy, rady, články z oblasti výživy, kulturistiky, fitness, ale i dalších sportů, video tréninky, recenze na sportovní výživu atd.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, pomoci s výběrem vhodného doplňku stravy, nebo zde nenajdete vaši oblíbenou značku, neváhejte se na nás obrátit, buď prostřednictvím formulářů, na e-mailu poradna@onefit.cz. V nejkratším možném čase, budeme na vaše dotazy a náměty reagovat.

Na základě vašich požadavků, budeme obchod onefit.cz zlepšovat a uživatelsky vyvíjet tak, aby byl pro vás co nejjednodušší a nejpřehlednější.

Váš Tým Onefit.cz

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk