Big Ramy v nemocnici? Nikoliv - v plné přípravě na New York Pro

Big Ramy v nemocnici? Nikoliv - v plné přípravě na New York Pro

Zajímavosti | 27.03.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Je to už několik dnů, co se kulturistickými vodami začaly šířit zaručené zvěsti o hospitalizaci jednoho z nejobjemnějších kulturistů současnosti. Mamdouh Elssbiay se podle nich ocitl na lůžku a spekulace o příčině nenadálých potíží nebraly konce. Ve skutečnosti však bylo všechno jinak a Dennis James coby trenér nyní ujasňuje situaci na pravou míru.

"Po počátečním oznámení, že Big Ramy má zánět horních cest dýchacích, se vyrojila spousta spekulací a fám o tom, co se stalo, což bych chtěl uvést na pravou míru. Big Ramy nebyl přijat do nemocnice. Byl pouze krátkou chvíli na pohotovosti, kde kvůli zánětu horních cest dýchacích dostal antibiotika a protizápalové léky. Byl ošetřen nejlepšími kuvajtskými lékaři a nyní je mu podstatně lépe. Ramy by vám všem rád vzkázal, že už je opět zpátky v posilovně a připravuje se na svůj drtivý nástup na pódium soutěže New York Pro. A všem těm, kdo o něm smýšleli negativně a začali se šířením pomluv o nemoci, která prý propukla kvůli injekcím či dalším nesmyslnostem, pak právě vy, co jste jej pomlouvali, vězte, že jej to pouze posílilo. Takže se v klidu usaďte, připoutejte a užívejte si show!"

Tolik Dennis James o svém svěřenci, který svoji krátkou profesionální kariéru odstartoval prvním místem právě na loňském New York Pro. Na závěr se pak můžete podívat na video z fotografování pro červnové vydání magazínu FLEX, na kterém nefiguruje pouze v té době 152 kg vážící Mamdouh Elssbiay alias Big Ramy, ale i Dennis James, který se naposledy objevil na pódiu Masters Olympia 2012 a přes soutěžní půst si stále drží vynikající formu – nakonec posuďte sami.

Big Ramy a Dennis James – fotografování pro magazín FLEX

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk