Fitness Victory - TROCHU JINÉ FITNESS

Fitness Victory - TROCHU JINÉ FITNESS

Navštivte nové pražské fitness centrum Fitness Victory, které 01.02.2014 oficiálně otvírá dveře svým zákazníkům.

Zajímavosti | 23.01.2014 | Michal Rudzinskyj

Text: Jiří Vilímek a Miroslav Fukes (majitelé Fitness Victory)

 


 

Další fitness centrum v Praze? Marketingový specialista se pravděpodobně škodolibě pousměje. S posilovnami se v posledních letech roztrhl pytel. Všudypřítomná osvalená těla mrkající na nás z billboardů ve své nadživotní velikosti a nadlidské dokonalosti už začínají spíše obtěžovat a to dokonce i příznivce fitness stylu života. Hon na klienta pořádaný fitness sítěmi se přiblížil "milovaným" taktikám telekomunikačních sítí. Kterého blázna napadne do tohoto nabídkou přesyceného prostředí otevřít novou posilovnu?

Dva kamarádi, dlouholetí sparingpartneři a aktivní sportovci do toho přeci jen jdou. Už jsou obchodním zápachem v Pražských fitness centrech trochu přiotráveni. O své posilovně říkají: „Věříme, že tak, jako v jídle lidé začínají toužit po skutečné kvalitě, pomalu míří ze supermarketů na farmářské trhy, tak i ve sportu a fitness najdeme klienty, kterým nestačí pouze akční cena. K nám si můžete přijít pro kvalitu, profesionalitu a moderní prostředí plné sportovního nadšení. Dali jsme dohromady tým špičkových profesionálu, od odborníků ve speciálních odvětvích, jako je  zumba, jóga či pilates, až po trenéra české reprezentace Vladimíra Pájiče. V našich službách ale jdeme ještě dál. Chceme poskytovat kompletní servis ohledně zdravého životního stylu a proměny vizáže těmi nejpovolanějšími. Proto je členem našeho týmu i výborná nutriční specialistka a také vizážistka předních celebrit. My všichni jsme připraveni nabízet špičkové služby v motivačním přátelském prostředí naplněném pozitivní atmosférou “


Fitness Victory se rozhodlo jít netradiční cestou. Za touto posilovnou stojí sportovci a moc dobře ví, jak jsou i nepatrné drobnosti důležité pro výsledný efekt a pocit z tréninku, proto nikde nevisí seznam zákazů. Chcete nosit vlastní „ionták“, chcete mít při ruce svou sportovní tašku? Není problém.

Fitness Victory je tu pro ty, kteří přijali životní výzvu "pracovat na sobě", byť pod tíhou alkoholu o silvestrovské noci. Přijít můžete s jakýmkoliv cílem. Budeme se stejně svědomitě věnovat člověku, který tepláky na cvičení obleče poprvé v životě, jako sportovci, který zamýšlí účast na profesionální soutěži. 1.2.2014 Fitness Victory otvírá dveře všem, kteří si chtějí splnit svůj sen.

Filozofii o kvalitních službách a individuálním přístupu se rozhodli podpořit i známé české tváře, nejen ze světa kulturistiky. Přijďte si s nimi společně zacvičit již v den slavnostního otevření tedy 1.2.2014 ve 13 hodin. Vyzkoušejte skupinové lekce, podívejte se na novinky ve sportovní módě, získejte výhodně permanentku a sportovní dárek a nebo si to prostě přijďte jen omrknout :­)

PROGRAM

  • od 10 hodin sraz reprezentantů z oblast fitness a kulturistiky na společný trénink (Milan Obořil, Tomáš Horák, Petra Šenkeříková, Tomáš Klíč, Miloš Dolanský, Vjačeslav Vinogradov, Věra Mikulcová..)
  • od 14 hodin VIP hosté: Miss ČR Jitka Nováčkova a Aneta Vignerová, Mahulena Bočanová, Petr Suchoň, Inna Puhajková, Monika Bagárová, Ben Christoval, Eki
  • od 15 hodin modní přehlídka začky MONSTA. Lehké fitness občerstvení zajištěno špičkovým šefkuchařem.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk