GP Ostrava 2013 - seznam závodníků

GP Ostrava 2013 - seznam závodníků

Již zítra bude v Ostravě zahájena sezóna kondičních závodníků v kulturistice, bodyfitness, bikiny fitness a physique mužů.

Zajímavosti | 22.11.2013 | Michal Rudzinskyj

Pojeďte zítra do Divadélka Pod Věží do Moravské Ostravy na GP Ostrava, kde je příhlášeno celkem 54 závodníků. Poměrně vysoký počet závodníků naznačuje, že bude na co koukat. Kompletní propozice najdete ZDE! Níže najdete seznam přihlášených závodníků.

Soutěž začíná ve 12 hodin.

 


 

Kulturistika dorostenci (do 18 let)

  • Jan Augustin
  • Jan Čegan (SK PEPA centrum Opava)
  • Marek Čermák (KSK Jalex Team Krnov)
  • Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
  • Michal Václavík (SK Radoch Ostrava)

Kulturistika junioři (do 23 let)

  • Vojtěch Ambruzs (SK Radoch Ostrava)
  • Matěj Grygar
  • Martin Hyský
  • Ondřej Satke (SK PEPA centrum Opava)
  • Pavel Surý (MD Fitness Lanškroun)
  • Radomil Vašík (Sport studio Lázně Zlín)
  • Tomáš Zamazal

Kulturistika muži do 30 let

  • Petr Fix
  • Michal Gregor
  • Martin Holaň
  • Martin Hyský
  • Jan Křenek
  • Tomáš Kuchař
  • Jiří Mičánek
  • Václav Truksa
  • David Ulbricht (Hammer Strength Fitness)
  • Marek Voborný

Kulturistika muži nad 30 let

  • Jiří Babka (SKK Týn nad Vltavou)
  • Pavel Brom (SKK Týn nad Vltavou)
  • Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
  • Jiři Erlebach (FC KARO Slavia Havířov)
  • Jan Hrabal
  • Roman Konvička (SK Radoch Ostrava)
  • Vilém Kotásek (Power - Gym Krnov)
  • Karel Kretek
  • Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
  • Oldřich Štefka

Physique mužů

  • Ondřej Baleka (PeVan Gym Team Sedlčany)
  • Jiří Baran
  • Sebastian Beneš
  • Lukáš Beránek
  • Jan Daňa
  • Viliam Hečko
  • Jiří Hybner
  • Viktor Minář
  • Ján Priadka
  • Jiří Pudil
  • Patrik Schreiber
  • Milan Vácha (TJ Tesla Brno)

Bodyfitness ženy

  • Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
  • Zdeňka Kabourková
  • Sandra Kaperová (KSK Jalex Team Krnov)
  • Elisabeta Máchová (Fitness Hard Core)
  • Nikol Studnařová (SK Moog Brno)

Bikiny fitness ženy

  • Elena Akrikidisová (KSK Jalex Team Krnov)
  • Denisa Černo (Fitness Factory Jihlava)
  • Tereza Kopecká
  • Lenka Sloupská (KSK Jalex Team Krnov)
  • Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk