Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath

Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath

Branch Warren se při přípravě na letošní soutěž Mr. Olympia pouští do spolupráce s novým tréninkovým a dietním poradcem.

Zajímavosti | 25.04.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, rxmuscle.com


Je jím Neil Hill, který na soutěže připravoval celou řadu profesionálů. Svými bohatými zkušenostmi nyní hodlá pomoci k co nejlepší formě a umístění Branche Warrena, který na loňské Olympii dosáhl na pátou příčku. Po čtyřech dlouhých letech tak končí spolupráce s guru Georgem Farahem, pod jehož vedením získal Branch Warren několik profesionálních vítězství včetně dvou prvních míst na Arnold Classic.

Craig Richardson se rozhodl zkusit svoje štěstí v kategorii do 212 liber a dát tak, alespoň prozatím, sbohem zápolení se soupeři v kategorii open. Craig je na profesionálním poli aktivní od roku 2003. Od té doby absolvoval řadu soutěží, přičemž nejlépe se mu dařilo na začátku roku 2011, kdy vyhrál Toronto Pro a skončil třetí na New York Pro. Spouštěcím momentem jeho rozhodnutí pak zřejmě bylo patnácté místo na Mr. Olympia 2011. Zatímco loňská sezóna zůstala bez jediného startu, v té letošní by se měl objevit na některém z klání, nesoucích ve svém přívlastku číslici 212.

Phil Heath před časem avizoval nové tréninkové DVD Operation Sandow, jehož titulkovou stopáž jste měli možnost nedávno shlédnout. Ačkoliv se na záznamu nedělo nic zásadního, určitě to vneslo mezi fanoušky jistou dávku zvědavosti. Částečně uspokojit ji snad pomůže následující oficiální trailer, který už prozrazuje přeci jen o něco víc. Doprovodné titulky ke konci záznamu jsou více než výmluvné – „Nejtěžší věc, když jste na vrcholu, je se tam udržet.“ Chcete-li si nové DVD objednat, můžete tak učinit v rámci předobjednávky prostřednictvím tohoto odkazu.

Operation Sandow – oficiální trailer

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk