FIBO Power 2013 již tento víkend

FIBO Power 2013 již tento víkend

Kulturistika, silový trénink a bojová umění. To všechno a mnohem více čeká o nadcházejícím víkendu na všechny, kdo zavítají do německého Kolína nad Rýnem.

Zajímavosti | 11.04.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: fibo-power.de, flexonline.com


Právě zde se totiž ve dnech 11. – 14. dubna koná tradiční sportovní veletrh FIBO Power. Jeho hlavním magnetem a součástí bude pro mnoho fanoušků bodybuildingu především stejnojmenná kulturistická soutěž, na které bude letos startovat například domácí Ronny Rockel, Johnnie Jackson, Cedric McMillan, Eduard Nunn či polský závodník Robert Piotrkowicz.

Zatímco dřívější ročníky se konaly ve městě Essen, tentokrát se vše přesouvá do Kolína nad Rýnem, kde by měly být k dispozici více než dostatečné prostory zejména pro doprovodný program a expo. Jedním z mnoha sponzorů je například společnost SAN Nutrition, kterou zde budou reprezentovat sponzorovaní atleti Oksana Grishina a Eduard Nunn. To je však jen skutečně malá ochutnávka, protože hvězdných tváří zde bude k zahlédnutí daleko více. Samozřejmostí budou pochopitelně i exhibiční vystoupení, úplný program na všechny čtyři dni pak naleznete pod tímto odkazem.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk