Ben Pakulski – nové DVD The Debut

Ben Pakulski – nové DVD The Debut

Debut znamená první vystoupení. To v tomto případě reprezentuje špičkový profesionál Ben Pakulski, který loni stanul zcela poprvé na prknech soutěže Mr. Olympia.

Zajímavosti | 01.02.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: benpakulski.com


O svoji zkušenost se rozhodl podělit se všemi, kteří mají zájem o praktické a inspirující informace pojednávající o přípravě tohoto atleta na nejvyšší profesionální soutěž planety. Připomeňme si, že jednatřicetiletý závodník se loni v září v Las Vegas při svojí premiéře probojoval na jedenácté místo.

Zmíněné DVD je možné objednat si jak ve fyzické, tak v elektronické podobě. Kromě toho se můžete začíst i do tajů přesného rozpisu diety, kterou Ben Pakulski dodržoval 3 týdny před Mr. Olympia 2012. Podmínkou ovšem je objednat si zmíněné DVD během jedinečné promo akce, která momentálně probíhá.

Ben k tomu uvádí: „Pravda je taková, že jde o mimořádně hodnotnou informaci a něco, o čem jsem si nikdy nemyslel, že budu zveřejňovat. I když nejste soutěžní kulturista, pohledem pod pokličku profesionálně sestaveného předsoutěžního jídelníčku a pochopení jednoduché logiky, kterou praktikuji k odstranění posledních kilogramů tělesného tuku, získáte znalosti a sebedůvěru k tomu, abyste něco podobného mohli použít ve vašem vlastním životě a dosáhnout vysněné postavy. Žádný jiný profesionální kulturista něco podobného dosud neudělal.“

Ben Pakulski – upoutávka na DVD „The Debut“

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk