Dokument Generation Iron v dalším hledáčku médií

Dokument Generation Iron v dalším hledáčku médií

Zajímavosti | 02.01.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Od finále nejvyšší profesionální soutěže Mr. Olympia 2012 neuplynulo příliš času a vzpomínky na ni jsou tak v očích fanoušků stále poměrně čerstvé. Kromě řady naprosto famózně připravených borců bylo během průběhu soutěže možné shlédnout i premiéru traileru k unikátnímu snímku Generation Iron, mapujícího přípravu nejlepších kulturistů v napínavém souboji o sošku Sandowa a prostřednictvím protagonistů tak přiblížit širší veřejnosti, že trénink v posilovně a kulturistický životní styl má i jiný rozměr, než je mu často nepříliš šťastně přikládán.

Připomeňme si v tomto ohledu i mediální zájem o projekt, který doposud upoutal několik televizních stanic. Shlédnout můžete například záběry s Dennisem Wolfem, rozhovor s Hidetadou Yamagishim v posilovně, nebo nejnověji i článek na foxnews.com.

I když oproti původním plánům bude ve snímku chybět příprava v podání Jay Cutlera, již teď se jeví i podle uveřejněného traileru dokument mimořádně zajímavě a poutavě. Podle dříve avizovaných informací by měl dokumentární film ve svojí finální podobě spatřit světlo světa v první polovině roku 2013. V netrpělivě očekávaném snímku se pak objeví Kai Greene, Branch Warren, Hidetada Yamagishi, Ben Pakulski, Dennis Wolf, Phil Heath a Roelly Winklaar.

Generation Iron – oficiální trailerGeneration Iron – oficiální stránky na Facebooku s množstvím dalších informací a fotografií

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk